REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Andzia, suka, 4 miesiące wstecz

Andzia (ID: 1984) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:02, 05.09.2018 | Aktualizacja: 18:32, 09.09.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaAndzia


Gatunek: pies
ID: 1984
Imię: Andzia
Płeć: suczka
Wiek: 4 miesiące

Status: Ma Dom.

Charakter:
Cześć, pewnego dnia ktoś wsadził mnie do pudełka i przywiózł do schroniska. No i najwyraĹşniej teraz muszę szukać sobie nowego domku. Mówią do mnie Andzia. Czasem słyszę, że jestem urocza słodka. Nie wiem jak rozumieć słodka, bo nie jestem psim jedzeniem. W schronisku było ciężko, panował straszny gwar, czasem mnie to paraliżowało, ale okazało się, że jak staję dęba to ktoś bierze mnie na ręce i wynosi na siku do lasu. W lesie jest super, lubię spacerować, poznawać nowe miejsca i bawić się patykiem, ale dobrze mieć do tego towarzystwo człowieka, bo samemu trochę smutno. Ostatnio okazało się, że nie muszę już mieszkać z innymi pieskami, bo jakaś pani (wolontariusz) wzięła mnie do siebie na „tymczas”, nie wiem co to jest, ale śpię na kanapie i mam psich kumpli, z którymi całymi dniami szaleję po ogrodzie, inne pieski są super.
Mam ok. 3-4 miesięcy, ważę ok 12 kilogramów i jeszcze pewnie trochę urosnę, niektórzy mówią, że nawet nie trochę. Uwielbiam chrupać marchewki, więc należy mi je dawać. Szukam aktywnego domu, który pozwoli mi wykorzystać moje duże pokłady energii.
W domu tymczasowym dała się poznać jako urocza i grzeczna, uwielbia ruch, nie ma dość nawet natrętnego psiego kompana, który podgryza ją po nogach :) cierpliwa do granic :) żyje w zgodzie z psami i kotami.
Polecamy ją do domów żyjących aktywnie i sportowo - będzie świetnym kompanem.


Inne:
Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Kontakt:
Wolontariuszka Ania: 601 649 934 (sms)
Wolontariuszka Monika: 504 878 068Więcej zdjęć: