REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Brooklin, pies, 10 lat wstecz

Brooklin (ID: 1949) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 23:23, 13.07.2018 | Aktualizacja: 22:34, 04.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaBrooklin


Gatunek: pies
ID: 1949
Imię: Brooklin
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Od niedawna mam na imie Brooklyn. Mam chyba 10 lat i historię taką jak moje imię. Długą, trochę męczącą, ale na pewno wartą poznania. Całe życie byłem bezdomny i jakoś sobie radziłem, życie zostawiło na mnie ślad, ale jestem porządnym, całkiem nieĹşle jak na okoliczności wychowanym kawałem psa. Moja najnowsza historia zaczęła się w rowie, gdzie oczekiwałem już właściwie na kostuchę. Miałem jakiś wypadek, nie pamiętam zbyt dobrze.
Lubię ludzi i jak się okazało bardzo lubię głaskanie, ale na razie jestem wybredny, wolontariusze twierdzą ze potrzebuje "socjalizacji", ale ja po prostu nigdy nie miałem swojego człowieka, ani żadnej opieki. Nie ukrywam, że trochę się was boje, nie jestem mistrzem spacerów. Nie potrzebuje dużo, trochę opieki, suchego miejsca do spania i miłości, którą ja zbierałem dla kogoś od 10 lat. Nie mam za wiele siły, żeby nią obdarowywać, ale jak dasz mi przy sobie odpocząć przez jesień życia, będę tak wdzięczny jak pozwolą mi obolałe stawy i zmęczone serce. Jak się okazało mam chory, zwyrodniały kręgosłup i lekkie uzależnienie od leków przeciwbólowych. Przeżyłem tez wstrząśnienie mózgu.
Może moja aparycja pozostawia trochę do życzenia, modelem psich skarpet nie będę, ale nie oczekuje też od Ciebie, żebyś miał włosy bujne jak Fabio albo figurę Clinta Eastwooda. Gdybym był człowiekiem, pewnie byłbym bokserem, któremu trochę na stare lata nie wyszło - brakuje mi kilku zębów, ale nie brakuje mi charakteru. Daj mi proszę szansę być Twoim oparciem w cięższych chwilach i daj mi proszę oparcie w ciężkim psim losie. Pozdrawiam, Brooklyn
płeć: pies
ur. ok 2008
wielkość: średni
kastracja: bd
kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: