REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mamuśka, suka, 2 lata wstecz

Mamuśka (ID: 1947) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:04, 12.07.2018 | Aktualizacja: 20:58, 30.08.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaMamuśka


Gatunek: pies
ID: 1947
Imię: Mamuśka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mamuśka trafiła pod naszą opiekę wraz z czworgiem swoich dzieci – wszystkie maluchy zostały już adoptowane, a teraz czas na dobry dom dla dzielnej psiej matki.
Mamuśka jest malutka, waży około 7 kg; zakładamy, że ma około 2 lat, ale równie dobrze może mieć mniej. Jest delikatną, nieco nieśmiałą suczką, która fantastycznie funkcjonuje w domu tymczasowym z innymi psami i kotami. Dotychczasowe życie nauczyło ją ostrożności - obawia się gwałtownych ruchów ze strony człowieka (zastyga w bezruchu, lub ucieka jeśli ma szanse), ale z sympatią „zagaduje” (pomrukuje pod nosem i urokliwie tupta) i merda ogonkiem w stosunku do znanych sobie osób, zachęcając do kontaktu. Na przyjaĹşnie wyciągniętą w jej kierunku dłoń reaguje polizaniem palców, ale trzyma dystans – widzimy jednak, że od kiedy trafiła pod naszą opiekę bardzo się otworzyła i zaufała. Najbardziej lubi poranki, gdy po spokojnej nocy przespanej na skraju łóżka z wielką psią miłością wskakuje na brzuch tymczasowej opiekunce i z namaszczeniem wylizuje jej twarz – wówczas można ją głaskać do woli, a ogonem merda z nadzwyczajną prędkością – taki ma poranny rytuał. Wybiega także radośnie na powitanie, gdy jej tymczasowy człowiek wraca z pracy. Mamy nadzieję, że już na dobre zapomniała o czasach bezdomności.
Mamuśka jest już wysterylizowana, polecamy ją do adopcji do spokojnych domów, gdzie będzie miała jakiegoś ufnego, zrównoważonego psiego towarzysza (koty także lubi).
płeć: suczka
ur. ok. 2017
wielkość: mała
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 601 649 934


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: