REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Drops, pies, 13 lat wstecz

Drops (ID: 1936) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 23:03, 03.07.2018 | Aktualizacja: 22:48, 21.05.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaDrops


Gatunek: pies
ID: 1936
Imię: Drops
Płeć: piesek
Wiek: 13 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
DROPS był kiedyś domowym psem. Mieszkał z ludĹşmi i był szczęśliwy. Ci ludzie go jednak zawiedli i oddali do schroniska. Bardzo cierpiał, nie chciał jeść. Tęsknił za swoim dawnym domem. Wkrótce uśmiechnęło się nowe szczęście do Dropsa. Znalazł nową rodzinę i znów wiódł radosne życie... przez dwa kolejne lata. Niestety i ten dom stracił :( Wolontariusze nie mieli serca patrzeć na cierpienie tego pięknego psiaka :( Chcąc uchronić niemłode już psisko przed kolejnym dramatem, znaleĹşli dla niego doraĹşne rozwiązanie na czas poszukiwania Domu Stałego na zawsze. Póki dysponują środkami, Drops mieszka w hotelu. Ale to wciąż nie jest jego dom...
A Drops tak lgnie do ludzi! Za życzliwym i serdecznym człowiekiem chodzi krok w krok. Lubi głaskanie i przytulanie. Taka słodka (jak to Drops!) przylepa! Drops ładnie chodzi na smyczy, nie niszczy niczego kiedy zostaje sam w domu. Na spacerze reaguje na komendy. Uwielbia jeĹşdzić samochodem ;) I wypatruje swojego Domu Stałego na dobre i na złe!
płeć: pies
ur. ok. 2005 r.
wielkość: duzy
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria: 608 388 650


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: