REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ecik, pies, 1 rok wstecz

Ecik (ID: 1933) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:50, 26.06.2018 | Aktualizacja: 10:45, 26.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaEcik


Gatunek: pies
ID: 1933
Imię: Ecik
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ecik, to chłopak ciekawski, radosny i przyjacielski, czyli taki, jak na psiego młodzieniaszka przystało. Niewiele wiemy o jego historii, podobno niefrasobliwy właściciel „zapomniałâ€™ zabrać psa wsiadając do autobusu…, a potem „zapomniałâ€ go szukać…
Ecik ma nie więcej niż rok, od pierwszych dni swego pobytu schronisku zachowuje się przyjaĹşnie w stosunku do psich kumpli i do ludzi. Wybiega im radośnie na powitanie, domaga się głaskania i oczywiście z radością sięga po przysmaki. Wszędzie go pełno - ma łapy pełne roboty!
Jest psiakiem stabilnym emocjonalnie, szybko się uczy i dobrze reaguje na nowe bodĹşce. Chętnie wychodzi na spacery po lesie. Jest w kompaktowym rozmiarze, około 10 kg - będzie na pewno świetnym kompanem! Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z Ecikiem!
Można o nim porozmawiać z Anią 601649934
płeć: pies
ur. ok 08.2017
wielkość: mały/średnia
kastracja: bd
kontakt:
wolontariuszka Ania 601 649 934
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: