REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Bąbel, pies, 10 lat wstecz

Bąbel (ID: 1932) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 26.06.2018 | Aktualizacja: 22:05, 30.10.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaBąbel


Gatunek: pies
ID: 1932
Imię: Bąbel
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Przyjacielski do ludzi znanych i tych nieznanych. Daje się przytulać, nawet czasem sam włazi na kolanka. Grzecznie jeĹşdzi samochodem. Do psów bez żadnej agresji, dotychczas miał dobry kontakt z każdym napotkanym. Nie wiemy jak z kotami, ale przypuszczamy że nie powinno być problemu - to naprawdę łagodny, spokojny pies. Trafił do nas zaniedbany choć i tak jak na starszego psa jest w dość dobrym stanie zdrowia. Naszym marzeniem jest znalezienie Bąblowi odpowiedzialnego domu na jesień życia. Jesteśmy przekonani, że będzie bardzo wdzięczny za kochający dom i spokój, który możecie mu zapewnić.
płeć: pies
ur. ok 2008
wielkość: średni
waga ok 13 kg
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Katarzyna 691 537 446
wolontariuszka Asia 790 590 822


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: