REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Nora vel Eleonora, suka, 9 lat wstecz

Nora vel Eleonora (ID: 1931) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:34, 26.06.2018 | Aktualizacja: 21:44, 11.10.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaNora vel Eleonora


Gatunek: pies
ID: 1931
Imię: Nora vel Eleonora
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Schronisko Nory nie oszczędziło. Suczka zachorowała - najpierw musiała mieć usunięte listwy mleczne z powodu nowotworu, póĹşniej dopadł ją skręt żołądka. Szczęśliwie dzięki doświadczeniu lekarzy i szybkiej reakcji suczka przeżyła.
Teraz ma się dobrze. Nie zaryzykowaliśmy jej powrotu do schroniska, przebywa w hotelu dla psów, gdzie dostaje odpowiednią karmę kilka razy dziennie.
Nora pięknie chodzi na smyczy, jest cudowna do ludzi, całkowicie łagodna. Zasługuje na spokojną, dobrą starość u boku swojego człowieka.

***

Dojrzała sunia szuka domu
Ok. 9 letnia, piękna i spokojna pani w typie owczarka niemieckiego jest już trochę zmęczona schroniskiem. Mimo to zachowała wielką radość życia i chęć do przygód. W schronisku jest od dawna, mimo to świetnie dogaduje się z człowiekiem i socjalizuje z innymi psami. Mieszka w boksie z przyjacielem Majkiem. Wesoło biega po wybiegu z kolegami i bawi się piłką z wolontariuszami, a jak trzeba to i sama. Bardzo ładnie chodzi na spacerach, często nosząc w pyszczku patyk, którym też lubi się bawić. Potrafi postawić na swoim, kiedy inny piesek ją za bardzo męczy, ale jest całkowicie niegroĹşna. Potrzebuje domu, który lubi głaskanie i drapanie co najmniej tak jak ona. Lubi się też czasem przytulić, a ponieważ jest psem dużym, dużo jest też do tulenia.
Jest najłagodniejszym i najcieplejszym psem, jaki aktualnie pozostaje bez domku. Należy dać jej szansę na kanapę, bo Nora całym swoim bytem na to zasługuje. Mimo nielekkiego życia ona nadal ma go dużo do zaoferowania i na pewno będzie wdzięcznym towarzyszem dla ludzi w każdym wieku.
płeć: samica
ur. ok 2009
wielkość: duży
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ola 504 951 704
wolontariuszka Magda 501 504 699


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: