REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kastor (piesek)


Rafi (piesek)


Clyde (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Niko, pies, 3 lata wstecz

Niko (ID: 1910) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:37, 21.05.2018 | Aktualizacja: 22:46, 29.08.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaNiko


Gatunek: pies
ID: 1910
Imię: Niko
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Energiczny i pomysłowy. Taką naturę zaczyna ujawniać NIKO, gdy już pokona pierwszą swoją nieśmiałość. Młody psiak średniej wielkości. Całkiem atrakcyjny ;) Przyciąga uwagę swoją urodą i oczami wypatrującymi człowieka. Oczami, w których radość rodzi się, gdy przychodzą do Niko życzliwi goście. Ale chyba nie wszystkim ludziom potrafi od razu zaufać. Przed nami sprawdzian relacji Niko z mężczyznami. Z dziećmi - pewnie również.
Za to z całą pewnością możemy dzisiaj napisać, że Niko potrafi nosić szeleczki i chodzić na smyczy. Miewa jednak w lesie chwile wahania i niepokoju... nie mamy pojęcia, dlaczego. Na szczęście przez większość spaceru węszył z zaciekawieniem. Czasem miał ochotę pognać przed siebie i kto wie, kiedy sam by się zatrzymał, gdyby nie kontrola szelkowo-linkowa. Za to powrót do boksu nie sprawia Niko żadnej radości.
Aktualnie mieszka w boksie z niedużym, żywiołowym pieskiem. Trzeba przyznać, że dla Niko i kumpla dzielenie się zasobami jest wyzwaniem, ale po krótkich sprzeczkach potrafią się wyciszyć, by po chwili razem się bawić. "Kto się czubi ten się lubi" ;) Niko ma króciutką sierść. Ciepłe miesiące szybko mijają. Gdyby tak zdążyć przed kolejną zimą znaleźć dla Niko dom! Żeby tę i każdą następną spędził w cieple swojego miejsca na ziemi u boku swojego człowieka. Marzenie? Nie! To jest nasze zadanie!
Zatem szukamy domu dla energicznego młodego psiaka, który może wymagać cierpliwej pracy i sporo aktywności również mentalnej.
płeć: pies
ur.: 2015
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt:
Wolontariuszka Agnieszka 504 720 956, dziemidko@wp.pl
Wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl
Wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: