REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Drops (piesek)


Jumbo (piesek)


Mleczko (piesek)


Opel (piesek)


Giga (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dodo, pies, 9 lat wstecz

Dodo (ID: 1908) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:01, 18.05.2018 | Aktualizacja: 21:23, 20.08.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaDodo


Gatunek: pies
ID: 1908
Imię: Dodo
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dodo to piękny pies w typie Polskiego Owczarka Nizinnego, tylko sporo mniejszy. Ostrzyżony waży ok. 10 kg. Prawdopodobnie miał kiedyś dom. Przez kilka lat pobytu w schronisku nie wychodził na spacery, reagował agresywnie na próby dotyku. Ale teraz powoli przełamuje swoje lęki. Cieszy się na widok znajomych osób, pozwala na delikatny dotyk, zaakceptował smycz, spaceruje już z nami po lesie, choć spotkania z obcymi ludźmi i psami wzbudzają w nim jeszcze dość silny niepokój. To taki nasz mały, uparty mądrala. Indywidualista, który jednak mocno przywiązuje się do osób, które zna. To piesek inteligentny, radosny i łakomy. Jego sierść wymaga systematycznej pielęgnacji.
Szukamy dla Dodo spokojnego i doświadczonego domu, który będzie powoli i cierpliwie kontynuował pracę nad budowaniem zaufania i pełną akceptacją dotyku.
Polecamy go do domu bez dzieci. Może zamieszkać z innym psem. Jesteśmy pewni, że odpowiednio poprowadzony, gdy tylko zaufa, będzie wspaniałym przyjacielem.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Asia: 737 147 800
wolontariuszka Ania 698 307 526
płeć: pies
ur. 2009 (?)
wielkość: średni
kastracja: tak


Inne:
W trosce o przyszłość naszych podopiecznych zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wolontariusze chętnie udostępnią. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: