REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Kleszczyk, pies, 10 lat wstecz

Kleszczyk (ID: 1900) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:04, 16.05.2018 | Aktualizacja: 22:20, 28.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaKleszczyk


Gatunek: pies
ID: 1900
Imię: Kleszczyk
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Kleszczyk, bo tak został nazwany z okazji przyniesienia do schroniska całego stada tych stworzonek w swojej skórze, jest ok. 10 letnim pieskiem, znalezionym w nocy na środku ruchliwej ulicy pod Warszawą.
Piesek potrzebuje dobrego, spokojnego miejsca do przeżycia ostatnich swoich lat. Jest mocno zestresowany, jednak po tym, jak dostał oddzielny sektor w schronisku, wydaje się spokojniejszy i wyciszony. Dnie spędza głównie śpiąc i krzątając się po swoim wybiegu. Z racji wieku jest niestety już mocno nieudolny, niedowidzi i niedosłyszy, jednak poznaje ludzi i cieszy się, kiedy odwiedzają go znajomi mu wolontariusze i drapią za uchem, co uwielbia.
Mimo, że inne, młodsze psy wykorzystywały jego nieporadność – został dwa razy pogryziony - tęskni za towarzystwem. Do schroniska trafił ok. miesiąc temu (w kwietniu) w kiepskiej formie, od tamtej pory jego stan się poprawił i ustabilizował, najprawdopodobniej był bezdomny całe życie i nigdy nie otrzymywał opieki medycznej. Jednak uważamy, że zostało mu jeszcze trochę wesołego psiego życia, o ile trafi w końcu do kochającego domu.
Mimo swojej formy i wolnego, trochę nieporadnego, poruszania, uwielbia krótkie spacery po lesie. Nauczył się ładnie chodzić na smyczy, choć czasem ma swoje pomysły na trasę, jednak nie jest zbyt uparty. Naszym marzeniem jest znalezienie odpowiedzialnego domu na jesień życia. Jesteśmy przekonani, że będzie bardzo wdzięczny za kochający dom i spokój, który możecie mu zapewnić.
płeć: pies
ur. ok 2008
wielkość: średni
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504 878 068
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: