REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sansa, suka, 3 lata wstecz

Sansa (ID: 1887) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:05, 09.05.2018 | Aktualizacja: 23:14, 01.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSansa


Gatunek: pies
ID: 1887
Imię: Sansa
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
O urodzie Sansy nie będziemy się rozpisywać, bo te zdjęcia mówią wszystko
Sansa trafiła do nas stosunkowo niedawno, wraz ze swoim przyjacielem Sezamem, musieli opuścić dom, w którym mieszkali. Po śmierci właściciela, niestety nikt nie chciał wziąć tej dwójki do siebie, i tak znaleĹşli się nas. Sansa, jak na „północne” korzenie przystało, jest bardzo aktywna, wytrwale zaczepia Sezama, on nie pozostaje dłużny 😉 Suczka jest bardzo przyjazna dla ludzi, lubi czesanie, pieszczoty, ale najbardziej to ona lubi zabawę o bieganie po lesie. Jest otwarta, przyjaĹşnie nastawiona do innych psów, po prostu gotowa do adopcji! Trzeba jednak pamiętać, że psy o huskich korzeniach potrzebują sporo ruchu, dlatego idealny będzie dom z ogrodem albo po prostu bardzo aktywny opiekun.
Naszym marzeniem jest jednak, żeby oba psiaki – Sansa i Sezam – trafili do jednego domu. Czy to się uda? Nie wiemy, ale tego im życzymy!
płeć: suka
ur. 2015?
wielkość: duża
kastracja: info wkrótce
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina 510318643
wolontariuszka Magdalena 501504699


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: