REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Murzyn, pies, 10 lat wstecz

Murzyn (ID: 1870) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:25, 18.04.2018 | Aktualizacja: 20:48, 09.05.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaMurzyn


Gatunek: pies
ID: 1870
Imię: Murzyn
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
CIĘŝKO CHORY PIES SZUKA DOMU NA OSTATNIE CHWILE!
Murzynek. Duży, czarny, niezgrabny, jeden z wielu, pewnie setek niekochanych Murzynków w schroniskach, a na takich zwykłych Murzynków nie ma chętnych. Ludzie szukający psa do adopcji nawet na nie nie spojrzą.
Murzynek wyróżniał się tylko wgłębieniem między oczami- zapewne po dawnym uderzeniu czymś ostrym, taki już trafił do schroniska kilka lat temu. Nikt nigdy o niego nie zapytał, nigdy nie zatrzymał się dłużej przy jego bok...sie. On zawsze wstawał, mimo upływu lat, mimo coraz słabszych stawów- wstawał i podchodził nieśmiało do krat... może to dziś? Może ten człowiek? Niestety, nawet wolontariuszom trudno było mieć nadzieję, że TAKI pies znajdzie dom. Bo wspaniały charakter przegrywa z tym dużym, czarnym ciałkiem, brakiem podobieństwa do jakiejkolwiek rasy.
Teraz wyróżnia się WYROKIEM. Murzyn ma chłoniaka. Ma bardzo powiększone węzły chłonne, śledziona zmieniona nowotworowo, gorączka 40.3, która na szczęście spadła po podaniu leków. Istnieje szansa, że przy podawaniu sterydów Murzyn może przeżyć jeszcze kilka szczęśliwych chwil u boku człowieka. Absolutnie wyjątkowego człowieka.
Czasu jest bardzo mało. Chłoniak to wyrok.
Murzyn szuka wyjątkowego, odpowiedzialnego domu, świadomego, że to pies ciężko chory, wymagający opieki i reakcji w odpowiedniej chwili... bo ta chwila może nadejść bardzo szybko. Szuka człowieka, który w tym ostatnim, nieznośnie krótkim czasie wynagrodzi mu lata bezdomności i dostrzeże w Murzynku wspaniałego, wyjątkowego psa, którego warto kochać.
Idealnym byłby dom z ogrodem w Warszawie lub okolicach ale wolontariusze rozważą każdą opcję. Murzyn przebywa w schronisku w Józefowie pod Warszawą, koło Legionowa.
Kontakt Basia 501 587 293 Agnieszka 694 132 698
Więcej zdjęć: