REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Nora, suka, 2 lata wstecz

Nora (ID: 1863) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:18, 02.04.2018 | Aktualizacja: 09:14, 06.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaNora


Gatunek: pies
ID: 1863
Imię: Nora
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
NORA - szukamy DT lub DS!

Norcia jest 13 kg sunią, która kilka dni temu trafiła do Schroniska w Józefowie. Nie znamy jej historii, możemy się jedynie domyślać że miała wypadek, przez który jeden ząb jest do usunięcia. Ma nie więcej niż 2 lata. Jest miłym pieskiem, lubi być głaskana, nie wykazuje żadnej agresji, przebywała w szpitalu w towarzystwie kotów i nie interesowała się nimi ani nie warczała, więc mogę przypuszczać że je toleruje :)
Dzisiaj Norcia zostanie wysterylizowana, do jutra zostaje w lecznicy, do poniedziałku ma zapewnioną opiekę w awaryjnym DT i póĹşniej.... niestety musi wrócić do schroniska. Może ktoś miałby do zaoferowania DT lub DS? Zapewnimy karmę i opiekę weterynaryjna.
Suczka dopiero poznaje życie w mieście, ale jest ufna, więc nie przewiduję problemów w oswojeniu jej z kanapą i spacerami.
wydarzenie Nory Norcia Szuka Domu Stałego Lub Tymczasowego!
płeć: suczka
ur. 2016
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 735 936 656
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: