REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sara, suka, 14 lat wstecz

Sara (ID: 1861) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:00, 01.04.2018 | Aktualizacja: 21:28, 10.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSara


Gatunek: pies
ID: 1861
Imię: Sara
Płeć: suczka
Wiek: 14 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
SARA z sektora C
Sara ? A która to Sara ? Gdzie mieszka ? Wielu tak właśnie reaguje, gdy o niej mowa. A ona niezmiennie od wielu lat mieszka w tym samym sektorze, w C.
Sara urodzona w 2004 roku. Od urodzenia niechciana. Wychowana w schronisku. Tu spędziła całe dotychczasowe swoje życie. Boi się dotyku. Nie ufa ludziom. Jej buda - to jej azyl. Dzięki pracy i wytrwałości wolontariuszy, Sara od od wiosny 2014 r. wychodzi na spacery, które sprawiają jej mnóstwo radości. Bardzo na nie czeka i bez problemu daje się zapiąć na smycz. Grzecznie pozwalała też na pierwszych spacerach zapinać sobie szelki. Nie szarpie się na smyczy i nie próbuje uciec. Nadal nie przepada za nadmierną bliskością i dotykiem człowieka, unika np. czesania, ale na spacer jest gotowa pójść z każdym chętnym wolontariuszem. Dzielnie i w całkiem szybkim tempie maszeruje przez józefowski las.
płeć: sunia
ur. ok. 2004 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt:
wolontariuszka Barbara 501 587 293
wolontariuszka Daria 602 480 703, daria_szy@tlen.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: