REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pandora, suka, 3 lata wstecz

Pandora (ID: 1838) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:09, 12.03.2018 | Aktualizacja: 23:39, 01.05.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaPandora


Gatunek: pies
ID: 1838
Imię: Pandora
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pandora to młoda suczka, która trafiła do nas w lutym 2018 roku razem z córką, która bardzo szybko została adoptowana i Pandora została sama:( Na początku nie było jej łatwo i bardzo przeżywała. Wtedy to właśnie zaczęła się bardziej otwierać na wolontariuszy, bo wcześniej była dość wycofana. Dziś to kontaktowa suczka, która chętnie pójdzie na spacer, z każdą nowo przybyłą osobą.
Jest bardzo inteligenta i grzeczna, na spacerach nie ciągnie i skupia uwagę na przewodniku. Bywa dominująca w stosunku do innych psów, jeżeli miałaby być drugim psem w domu, konieczne by było wcześniejsze zapoznanie psiaków.
Obecnie mieszka z samcem i dosyć dobrze się dogadują:) Widać, że Pandorze bardzo brakuje kontaktu z człowiekiem. W boksie bardzo chętnie wystawia brzuszek do drapania, a kiedy się stoi po drugiej stronie krat zawodzi głośno wymuszając uwagę.
Nie znamy jej stosunku do kotów.

płeć: suczka
ur.: 2015
wielkość: średni
kastracja: info wkrótce
kontakt:
wolontariuszka Basia 501 587 293
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: