REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Zuzanna, suka, 11 lat wstecz

Zuzanna (ID: 1835) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 19:37, 11.03.2018 | Aktualizacja: 22:07, 06.03.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaZuzanna


Gatunek: pies
ID: 1835
Imię: Zuzanna
Płeć: suczka
Wiek: 11 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
ZUZANA z lasu w DT

Zuzanna to dojrzała dama. W schronisku przebywała od maja 2012. Została odłowiona w lesie ze szczeniakami. Jej dzieci już dawno pojechały do swoich domów.
Ostatnio u Zuzanny wykryto lekką wadę serca - spokojnie może z nią żyć jeszcze kilka lat, ale powinna dożywotnio, regularnie przyjmować leki.
Na szczęście znalazł się dom tymczasowy. Zuzanna jest leczona, uczy się też lepszych relacji z ludĹşmi, spacerów, życia w mieście.

Kiedy była w schronisku często zmieniała współlokatorów, do każdego umiała się dostosować. Jest uległa i woli unikać konfliktu, nawet kosztem oddania swojej porcji jedzenia.
Zuzanna lubi spacery, na których drepcze nieśpiesznie, wącha krzaczki i interesuje się otoczeniem. Zdystansowana do człowieka, widać, że miała z nim ograniczony kontakt.
Zuza potrzebuje dużo cierpliwości, miłości i zrozumienia od swojego przyszłego opiekuna. Idealnym miejscem dla niej jest spokojny i cichy dom z ogródkiem.
Kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698, aga.szulim@gmail.com
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
płeć: suczka ur.: ok. 2006-2008 ??
wielkość: duża
sterylizacja: tak


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: