REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Jerry, pies, 7 lat wstecz

Jerry (ID: 1822) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 03:01, 13.02.2018 | Aktualizacja: 13:57, 04.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaJerry


Gatunek: pies
ID: 1822
Imię: Jerry
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Piękny Jerry błąkał się w podwarszawskiej wsi . Ile to trwało? Dokładnie nie wiemy, ale na tyle długo, że teraz możemy bez problemu policzyć każde jego żebro. Trafił do nas na początku roku, był (to już chyba nic nadzwyczajnego) wychudzony. Wciąż nadrabia pokarmowe zaległości i już za moment wróci do pełni sił.
Jerry to piękny przedstawiciel swojej rasy – owczarek belgijski – zgrabny, dostojny. Chociaż ma już swoje lata, to jak na owczarka przystało, energii mu nie brakuje. Uwielbia spacery i towarzystwo człowieka. Jerry to pies aktywny, powinien mieć swoją przestrzeń i zapewniony ruch w ciągu dnia. Owczarki belgijskie szybko się uczą, są posłuszne i na zawsze oddane. W schronisku jest stosunkowo niedługo, nie pozwólmy mu zwątpić w dobro człowieka. ZnajdĹşmy mu mądrego opiekuna.

płeć: samiec
ur. ok. 2011
wielkość: duży
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Aleksandra 504 951 704
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: