REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Tobi, pies, 1 rok wstecz

Tobi (ID: 1819) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:01, 05.02.2018 | Aktualizacja: 21:44, 28.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaTobi


Gatunek: pies
ID: 1819
Imię: Tobi
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
TOBI alias Figiel

Mały piesek często skulony pod ciężarem niepewności i lęku. Całym swoim jestestwem potrafi wyrazić obawy przed nieznanym człowiekiem, by jednak za chwilę łapczywie chłonąć każdą chwilę serdeczności. Jakby bardzo mu tego brakowało. Na pewno potrzeba mu również ciepłego domu, jak każdemu małemu pieskowi ze skąpym podszerstkiem.
Trafił do naszego schroniska w styczniu tego roku, na początku lutego wolontariusze wzięli Tobiego na pierwszy spacer do lasu. Piesek, chyba nie chodził wcześniej na smyczy, bo był trochę zdezorientowany, próbował ją przegryĹşć, ale gdy odwróci się jego uwagę, zaczyna interesować się spacerem i otoczeniem. Na razie niewiele więcej możemy o nim opowiedzieć, znamy go bowiem niedługo.
płeć: pies
ur. młody, ok 1 roku
wielkość: mały
kastracja: nie
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgorzata 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: