REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dino, pies, 5 lat wstecz

Dino (ID: 1809) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:11, 23.01.2018 | Aktualizacja: 23:23, 16.03.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaDino


Gatunek: pies
ID: 1809
Imię: Dino
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dino, to około 5 letni psiak, niekastrowany, energiczny, wspaniały towarzysz wędrówek i spacerów. W schronisku przebywa od 2015 roku. Początkowo mieszkał w boksach z psami i suczkami, często zmieniał boks, aż wpadł w depresje. Szczęśliwe trafił do sektora dziupla i we własnym boksie i budzie powoli odzyskał spokój i radość życia. Do pełni szczęścia potrzebuje swojego domu i człowieka, miłości i opieki. Dino to wspaniały kompan, dogada się zarówno z suczkami jak i psami. Szukasz wiernego kompana i towarzysza spacerów? Dino dotrzyma Ci kroku!

płeć: pies
ur. ok. 2013
wielkość: średni
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 608 388 650
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: