REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Riuki, pies, 2 lata wstecz

Riuki (ID: 1797) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:46, 14.01.2018 | Aktualizacja: 22:17, 05.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaRiuki


Gatunek: pies
ID: 1797
Imię: Riuki
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Nikt go nie przywiązał do drzewa, nie błąkał się samotnie i nie złapał go też hycel. Jego były właściciel po prostu wrzucił go do schroniska, przyszedł w nocy i przerzucił przez bramę, ot tak. Udało się, Riuki za nim nie pobiegł, nie miał szansy, jego człowiek o to zadbał. I tak Riukiego znaleĹşli rano pracownicy, którzy zobaczyli nowego psa pośrodku schroniska.
Riuki, w sumie nic nadzwyczajnego, po prostu piszczał na początku z tęsknoty, płakał. Ale czas robi swoje. Teraz będąc w boksie z innym towarzyszem już nieco przywykł do nieobecności człowieka. Jednak gdy widzi nas wolontariuszy, staje z boku przytulony do bramy i czeka na dotyk. A potem wskakuje nam kolana i tuli się w najlepsze. Riuki jednak w żywiole to jest na spacerze, pięknie chodzi na smyczy, słucha się nas i ogonek sterczy w górze z radości. To typowy pies domowy, którego właściciel chętnie pospaceruje o poranku, może nawet pobiega czasami? W schronisku jest stosunkowo krótko, jeszcze jest w nim wiara, że ktoś po niego przyjdzie. My też wierzymy Riuki, a Wy?
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ola 504 951 704
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
wolontariuszka Magda 501 504 699


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: