REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)


Gutek (piesek)


Tina (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Frodo, pies, 3 lata wstecz

Frodo (ID: 1796) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:23, 14.01.2018 | Aktualizacja: 21:44, 05.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaFrodo


Gatunek: pies
ID: 1796
Imię: Frodo
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pies znaleziony 8 lub 15 paĹşdziernika w lesie przy schronisku w Józefowie koło Legionowa. Miał na sobie seledynową obrożę. Frodo jest optymistą. Lubi spacery, na których może spożytkować swoje pokłady energii i chęci poznawania Świata, potrzebuje atrakcji, lubi gryĹşć patyki i biegać razem z opiekunem. Kontakt z ludĹşmi jest dla niego bardzo ważny, to towarzyski pies i sam dąży do bliskości z człowiekiem. Toleruje dzieci. Jest równoważony i dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie wykazuje agresji do ludzi i psów. Ponieważ Frodo mentalnie jest jeszcze szczeniakiem, potrzebuje uwagi i cierpliwości w wychowaniu. Ciekawi go po prostu wszystko dookoła, czasami reaguje szczekaniem podczas ekscytacji.
W nowym domu Frodo będzie musiał pracować nad wyciszaniem/ uspokajaniem się, szczególnie w nocy, kiedy mu się nudzi.
Grzecznie jeĹşdzi samochodem, na tylnym siedzeniu. Zachowuje czystość w domu. Nie niszczy mebli. Nie wykazuje agresji do ludzi i innych psów.
Ur. ok 2,5 roku,
waga 20 kg,
kastracja: jest przed zabiegiem.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Paulina 510318634
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: