REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Czaruś, pies, 4 lata wstecz

Czaruś (ID: 1794) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:25, 13.01.2018 | Aktualizacja: 23:27, 11.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaCzaruś


Gatunek: pies
ID: 1794
Imię: Czaruś
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czaruś, jak na imię przystało, to absolutnie czarujący gość. Wyglądem przypominający niedĹşwiadka w wersji mikro. Do schroniska trafił pod koniec lata 2017 r.
Jest spokojnym, delikatnym psem, niezbyt odnajdującym się w schroniskowym zgiełku. Przy pierwszym kontakcie zachowuje bezpieczny dystans, ale już znajomych wolontariuszy wita serdecznie. Lubi głaskanie, chociaż nie zabiega namolnie o uwagę. To zdecydowanie typ kanapowca – od wspólnych zabaw woli wylegiwanie się na fotelu w schroniskowej kuchni. Czarek nawiązał przyjazne relacje z pozostałymi psami, ale niekiedy bywa wobec nich zaborczy, potrafi warczeniem bronić przed intruzami dostępu do smakołyków lub wygodnego miejsca wypoczynku.

Adopcję Czarka rekomendujemy osobie, która szuka statecznego, niezbyt energicznego kompana. Przyszły opiekun powinien być świadomy, że piesek może potrzebować trochę czasu, by się otworzyć i poczuć w pełni bezpiecznie w swoim nowym domu.

płeć: pies
ur. ok. 2014
wielkość: średni
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Jagoda – 602 851 784
wolontariuszka Kasia – 691 537 446


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: