REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Brysia, suka, 6 lat wstecz

Brysia (ID: 1791) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:51, 11.01.2018 | Aktualizacja: 22:20, 06.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaBrysia


Gatunek: pies
ID: 1791
Imię: Brysia
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Brysia jest ok 5/6 letnią niedużą suczką, która ma niesamowite pokłady energii. Uwielbia przebywać w towarzystwie człowieka, z którym potrafi bardzo szybko nawiązać pozytywne relacje. Bardzo ładnie chodzi na smyczy a na mijane psy raczej nie zwraca uwagi. Spacer z Brysią zarówno w lesie jak i w mieście to przyjemność ale suczka zdecydowanie lepiej czuje się w domu, w którym ma swój kawałek podwórka, lubi przestrzeń więc szukamy jej domu z ogrodem.
Brysia jest wesoła i pełna radości. To wspaniała suczka która bardzo szybko przywiązuje się do nowego miejsca i osób ją otaczających. Do psów nastawiona pozytywnie, do kotów przy jednorazowym kontakcie nie wykazywała agresji – raczej zaciekawienie (bez oznak złych zamiarów).
Brysia pozostawiana sama w domu zachowuje się bardzo grzecznie, nie niszczy, nie piszczy, czas ten spędza na spaniu i oczekiwaniu na człowieka.
płeć: suczka
ur. ok 2012
wielkość: mała/średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 721 530 432
wolontariuszka Ania 603 762 594


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: