REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kaj, pies, 5 lat wstecz

Kaj (ID: 1787) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:35, 09.01.2018 | Aktualizacja: 22:41, 10.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaKaj


Gatunek: pies
ID: 1787
Imię: Kaj
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Imię książeczkowe Dell. Kaj jest średniej wielkości psem. Spośród innych psów wyróżnia go zawadiacki uśmiech, jedno klapnięte bardziej uszko, oraz przekrzywiona głowa... Bardzo możliwe tak jest przez pourazowe zaburzenia neurologiczne. Kaj jest diagnozowany i po spotkaniu z neurologiem będziemy wiedzieć więcej na temat jego stanu zdrowia jak i dalszego leczenia, o ile takie będzie wskazane w jego przypadku. Kaj jest psem nienarzucającym się ludziom. Raczej bacznie obserwuje nowo poznane osoby, potrafi kontrolnie obszczekać. Jednak tym których już troszkę zna pozwala na bliższy kontakt. Potrafi sam nadstawiać swój przekrzywiony łebek gdy zaprzestanie się pieszczot. Wydaje się że sprawia mu to przyjemność. Wnioskujemy że jego początkowa ostrożna postawa wobec ludzi jest wynikiem jego przeszłości. Możliwe że nie zaznał wielu pozytywnych skojarzeń z ludĹşmi...
W każdym razie wiemy, że w spokojnym domu, otoczony opieką, troską i uczuciem i zrozumieniem zaufałby bezgranicznie i odwdzięczył najwierniejszą miłością. Tylko czy znajdzie się taki dom? Dobrze odnajduje się w kontaktach z suczkami, ale też dogadał się z kilkoma pozytywnie nastawionym samcami. Potrafi się bawić, sam inicjować zabawy i w zabawie z innym psem widać jego radosną naturę młodego psa który skrywa swój potencjał pod maską ostrożności.
płeć: samiec
ur. ok.2013
wielkość: średnia
sterylizacja: bd
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: