REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Avanti, suka, 1 rok wstecz

Avanti (ID: 1723) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:56, 21.11.2017 | Aktualizacja: 22:58, 04.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaAvanti


Gatunek: pies
ID: 1723
Imię: Avanti
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Avanti, to młoda suczka znaleziona przez dobrych ludzi w lesie - przez jakiś czas dokarmiali ją i przekonywali do siebie, aby w końcu móc ją przewieĹşć w bezpieczne miejsce, czyli do nas. Avanti jest łagodna i urocza, z dużym entuzjazmem reaguje na smakołyki i jest zainteresowana ludĹşmi - zachęca do kontaktu i zagaduje 🙂 przed nami nauka spacerowania na smyczy - na razie Avanti nie bardzo rozumie, czego od niej chcemy, ale z doświadczenia wiemy, że niedługo będzie dzielnym piechurem 🙂
Szukamy dla niej spokojnego i cierpliwego domu - Avanti może mieć tendencje uciekinierskie, więc należy wziąć to pod uwagę i nie stwarzać okazji.

płeć: suczka
ur. 2016
wielkość: średnia
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 693 811 015
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: