REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)


Tosia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tina (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Piekarka, suka, 2 lata wstecz

Piekarka (ID: 1719) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:39, 18.11.2017 | Aktualizacja: 22:37, 15.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaPiekarka


Gatunek: pies
ID: 1719
Imię: Piekarka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Piekarka to młodziutka suczka w typie pinczera, została znaleziona nieopodal piekarni i temu zawdzięcza swe imię (przywieziona z Maciołek, las w okolicach dawnej piekarni Kobus). Trafiła do schroniska w lipcu 2017 roku sparaliżowana strachem. Pierwsze chwile w schronisku dla tak małych piesków nigdy nie są łatwe. Ale z sunią jest już o wiele lepiej, nabiera odwagi i śmiało bierze smakołyki z ludzkiej ręki, zdarza jej się nawet upominać o jedzenie opierając się dwiema łapkami o człowieka. Jednak nadal nie wychodzi na spacery, Piekarka przy próbie zakroplenia, założenia szelek czy jakiegokolwiek dotyku wydaje z siebie pisk i ucieka.
Przyciąga zainteresowanie swoją niebanalną urodą, ale jest to pies, który wymaga pracy. Akceptuje inne suczki, mieszka obecnie w boksie z dwiema dziewczynkami i samcem.
Szukamy dla suni odpowiedzialnego domu, najlepiej z innymi zwierzętami.
płeć: sunia
ur. młoda
wielkość: mała
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: