REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pusia, suka, 3 lata wstecz

Pusia (ID: 1703) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:52, 06.11.2017 | Aktualizacja: 00:12, 13.11.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaPusia


Gatunek: pies
ID: 1703
Imię: Pusia
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pusia to około 4 letnia sunia, o cudownej urodzie. Jej historia przed pojawieniem się w schronisku nie jest nam znana... jak to zwykle bywa przy psach które stają się bezdomne. Zapewne kiedyś miała dom, bo kontakt z człowiekiem ewidentnie sprawia jej przyjemność, jest suczka bardzo delikatna i spokojna, uwielbia pieszczoty a na widok znanych sobie osób kręci ogonkiem niczym wachlarzem 🙂 Pusia idealnie odnajdzie się w domu przy osobach starszych lub w spokojnej rodzinie bez małych dzieci. Bliskość człowieka jest dla niej bardzo ważna tak więc na pewno stanie się wiernych przyjacielem i towarzyszem życia codziennego. Spacery na smyczy jeszcze troszkę ja stresują ale dzielnie sobie radzi i wie ze potrzeby załatwia się na dworze. To fantastyczny psiak który potrzebuje domowego ciepła i kochających ludzi. W stosunku do innych psów jest przyjaĹşnie nastawiona, ładnie się komunikuje i uwielbia zabawy w psim gronie.
Nie znany jest nam stosunek do kotów, ponieważ w warunkach schroniskowych ciężko jest to sprawdzić natomiast patrząc na jej łagodne i spokojne usposobienie istnieje duża szansa że i z kotem powinna być "sztama".
Przebywa w Warszawie.
płeć: suczka
ur.: 2014
wielkość: mała
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji :
721 530 432 / 510 440 907


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: