REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Jumbo (piesek)


Drops (piesek)


Mleczko (piesek)


Opel (piesek)


Giga (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Aron, pies, 2 lata wstecz

Aron (ID: 1698) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:14, 04.11.2017 | Aktualizacja: 21:16, 03.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaAron


Gatunek: pies
ID: 1698
Imię: Aron
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Historia Arona jakich wbrew pozorom wiele. No bo niby ciężko sobie wyobrazić, że gdy rozpada się rodzina, to nikt już nie chce TEGO PSA. A jednak. Może budzi złe wspomnienia? Może to przez niego. Ale czy naprawdę coś zawinił…?! I tak trafił do nas ten piękny Husky, który miał kiedyś dom, chyba nie aż tak kochający, bo gdy związek dwóch dorosłych się rozpadł, nikt nie poczuł się za Arona odpowiedzialny. Przyjechał do nas smutny, nie do końca rozumiejąc co się dzieję. Po jakimś czasie dotarło do niego co się stało. Został sam. Spragniony dotyku przytula się do kraty, byleby delikatnie podrapać, posmyrać, dotknąć. A gdy wreszcie ruszamy na spacer Aron jest w raju. Aktywny, godny przedstawiciel tej pięknej rasy.
To wspaniały kompan do spacerów, tych leśnych, na łonie natury. Ale to w końcu Husky – potrzebuje człowieka, dobrego, pełnego miłości, obok którego na koniec dnia można położyć się w fotelu…
Czy znajdzie swój odpowiedzialny dom?
płeć: pies
ur.: 2015/2016
wielkość: duża
kastracja: nie
kontakt:
wolontariuszka Ola +48 504 951 704‬
wolontariuszka Magda 501 504 699
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.Więcej zdjęć: