REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Katrina, suka, 6 lat wstecz

Katrina (ID: 1689) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:40, 25.10.2017 | Aktualizacja: 22:29, 26.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaKatrina


Gatunek: pies
ID: 1689
Imię: Katrina
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Katrina to suczka w typie rasy wilbur – czyli wilkowaty burek. Trafiła do schroniska kilka lat temu. Przez długi czas bała się ludzi, nie wychodziła poza furtkę schroniska. W 2016r nauczyła się chodzić na smyczy i wyruszyła na spacer do lasu. Od tego czasu uczy się cały czas – bliskiego kontaktu z człowiekiem, zaufania, mijania obcych psów i ludzi na spacerach. Jest energiczna, bardzo ciekawa wszystkiego, zwinna, pomimo tego, że przybrała na wadze w schronisku. Akceptuje inne psy. Dużym wsparciem byłoby dla niej gdyby mogła zamieszkać z innym psem.
Szukamy dla niej domu spokojnego, doświadczonego z opiece nad psami, takiego, który da jej czas na zbudowanie relacji i nauczy ją powoli życia w domu i w mieście.
płeć: suczka
ur. ok. ??
wielkość: średnia
kastracja: informacja wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
Jagoda 602 851 784
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: