REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Drops (piesek)


Opel (piesek)


Mleczko (piesek)


Jumbo (piesek)


Giga (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Hyundai, pies, 3 lata wstecz

Hyundai (ID: 1680) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:40, 20.10.2017 | Aktualizacja: 19:16, 28.12.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaHyundai


Gatunek: pies
ID: 1680
Imię: Hyundai
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Hyundai to piękny, młody i dostojny pies w typie owczarka niemieckiego. Trafił do schroniska pod koniec 2016 roku mocno wychudzony i zaniedbany. Jest to pies z charakterem, który potrafi bronić swojego terenu, a jednocześnie świetnie odczytuje ludzkie emocje. Ma w sobie jeszcze dużo szczenięcej radości. Czeka niecierpliwie na spacery, pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie zaczepia innych psów lubi węszyć po lesie i odszukiwać ciekawe tropy. To pies którego trudno nie zauważyć ! Swoją urodą, sylwetką i posturą budzi podziw i respekt. Dlatego szukamy dla niego dobrego i odpowiedzialnego opiekuna, który będzie mądrym przewodnikiem dla tego wspaniałego psa.
Hyundai w schronisku przebywa już jakiś czas. Początkowo mieszkał w boksie z drugim nieufnym psem dla którego był wsparciem. Obecnie Hyundai mieszka w dziupli więc jeśli chcesz go poznać skontaktuj się z wolontariuszami z tego sektora. Zalecamy zapoznanie się z psem poprzez spacery w obecności wolontariusza. Nie sprawdzony jest jego stosunek do dzieci.
Kontakt w sprawie adopcji / pomocy:
wolontariuszka Katarzyna 691 537 446
wolontariuszka Kamila 503 383 307


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: