REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kastor (piesek)


Clyde (piesek)


Rafi (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Melon, pies, 8 lat wstecz

Melon (ID: 1666) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:14, 16.10.2017 | Aktualizacja: 23:07, 11.05.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaMelon


Gatunek: pies
ID: 1666
Imię: Melon
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Melon to piękny w średnim wieku pies , który trafił do schroniska pod koniec sierpnia 2017 roku. Jest spokojny, choć gdy widzi wolontariuszy i wie, że zbliża się spacer zaczyna wariować, biegać i radośnie zaczepiać. Na spacerach jest grzeczny, nie ciągnie, inne psy mija z zainteresowaniem. Gdy podejdzie się do Melona siedzącego po drugiej stronie krat, podaje łapkę i wbija smutny wzrok w człowieka prosząc by nie odchodził. Szybko się uczy i byłby idealnym rozwiązaniem dla osób szukających starszego, zrównoważonego psiaka. Oddałby się w całości swojemu człowiekowi.
Melon dał się poznać jako pies dominujący, broni zasobów, dlatego najlepiej jakby trafił do osoby samotnej, czy też do domu bez dzieci, raczej nie do wielopokoleniowej rodziny. Wiemy, ze lubi jazdę samochodem, sygnalizuje chęć wyjścia na podwórko, musiał być w przeszłości psem domowym, bo żadne sprzęty domowe mu nie straszne. Potrzebuje mądrego człowieka który z nim będzie pracował nad jego lękami i socjalizacją.
Nie znamy jego stosunku do kotów i raczej nie zaakceptowałby samca w domu.
płeć: samiec
ur. ok 2010 r.
wielkość: duży
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: