REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Karolek, pies, 3 lata wstecz

Karolek (ID: 1635) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:23, 17.09.2017 | Aktualizacja: 22:13, 02.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaKarolek


Gatunek: pies
ID: 1635
Imię: Karolek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czerwonorudy, mały psiak, który potrafi się uśmiechać pokazując ząbki - na widok ludzi, którym zaufał, wdzięcznie przechyla głowę i nieśmiało podaje łapkę. Nie wiemy zbyt wiele o jego historii, może to i lepiej… Jest młody, pewnie ma nie więcej niż dwa lata, najwyraĹşniej nie miał dobrego startu w życiu.
Karolek trafił do schroniska latem 2017 roku, z początku bardzo nieufny, dał ludziom szansę i otworzył się na relacje z dwunożnymi - nie dość, że reaguje radością na widok ulubieńców, to jeszcze odkrył frajdę spacerowania po lesie :) a początki nie były łatwe - posikiwał ze strachu przy próbach zakładania szelek, a wyniesiony na spacer stał w miejscu z wybałuszonymi ze strachu oczami… to juz na szczęście historia :) Karolek czeka na spacerowe weekendy i gdyby był człowiekiem, to marzyłby o kanapie, a ponieważ jest pieskiem, to czerpie radość z każdej przyjemnej chwili, jaka mu się przydarza w życiu; o kanapie, super ludziach-przyjaciołach dla Karolka, mądrej i odpowiedzialnej adopcji marzy Ania, jego opiekunka schroniskowa, do której należy przedzwonić, jeśli chcecie się dowiedzieć o nim czegoś więcej szukamy dla Karolka spokojnego domu, który uszanuje jego bojaĹşliwość i okaże mu dużo czułości.
płeć: samiec
ur. ok. 2014
wielkość: mały
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariusz Anna 601 649 934
wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: