REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Synaj, pies, 8 lat wstecz

Synaj (ID: 1606) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:40, 16.08.2017 | Aktualizacja: 18:31, 17.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSynaj


Gatunek: pies
ID: 1606
Imię: Synaj
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Bezdomność dopadła Synaja w 2011 roku. Wcześniej miał dom. Ale przyszedł dzień, gdy Synaj i jego kumpel Pedro stracili niemal wszystko. Gdy ich opiekun nie był już w stanie troszczyć się o swoje psy, okazało się, że nikt nie chce otoczyć ich opieką. I tak Synaj zamieszkał w schronisku dla bezdomnych - niechcianych zwierząt. Już wtedy nie był młodym psem....
Dzisiaj jest już staruszkiem. Stawia coraz bardziej nieporadne kroczki. Coraz bardziej potrzebuje troskliwej opieki. Takiej na jaką w schronisku nie może liczyć. Tylko czy zdążymy znaleĹşć dla Synaja dom? Synaj potrafi dzielić wspólną przestrzeń z suczkami i samcami. Ale jest raczej typem "poważnego samotnika" ;) Potrafi też chodzić na smyczy, choć nie upomina się o spacery, zwłaszcza ostatnio... Najprawdopodobniej dom z ogródkiem byłby dla niego w sam raz.
kontakt:
wolontariuszka Basia 501 587 293


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: