REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gryzak, pies, 8 lat wstecz

Gryzak (ID: 1594) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:19, 01.08.2017 | Aktualizacja: 22:42, 10.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaGryzak


Gatunek: pies
ID: 1594
Imię: Gryzak
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gryzak, tak o nim mówią :)

GRYZAK przyjechał na Strużańską z okolic Zakroczymia 1 listopada 2012 r.
Jest wesołym i energicznym psem o zwartej i silnej muskulaturze. Będzie fantastycznym kompanem rodziny, która lubi aktywny tryb życia. Wydaje się, że może mieć domieszkę husky: ma srebrzyste, gęste i miękkie futro, no i uwielbia ruch. Ma w tej chwili ok. 8 lat, jest w kwiecie wieku, i z wielką chęcią bawi się, choć chyba nie zna psich zabawek. Z chęcią poddaje się człowiekowi - jest inteligentny i lubi się uczyć.
Nie reaguje jak inne psy próbują go sprowokować. Na spacerze chadza z podniesionym ogonem, wesoło, utrzymując kontakt z drugim końcem smyczy. Bardzo ładnie i spokojnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, drepcze sobie i obwąchuje wszystkie krzaczki. Wciąż lubi "podgryzać" zwracając w ten sposób na siebie uwagę, ale nie ma w tym cienia agresji on tak po prostu okazuje swoją "miłość".
Gryzak obecnie mieszka w sektorze C. Będzie wdzięczny za zajrzenie do niego i wzięcie na spacer.
płeć: pies
ur. ok. 2009 r.
wielkość: duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 691 537 446
wolontariuszka Anna 510 357 581


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: