REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Figa, suka, 8 lat wstecz

Figa (ID: 1593) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:56, 01.08.2017 | Aktualizacja: 22:15, 25.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaFiga


Gatunek: pies
ID: 1593
Imię: Figa
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
FIGA jest tak niepozorna, że wielu stałych bywalców jej nie kojarzy ... To taka nieduża sunia, prawie cała czarna w prawie białych podkolanówkach. Trafiła do schroniska wiosną 2010. Nigdy nie chciała mieszkać w kojcu i wszelkie próby zamknięcia jej za kratami spełzały na niczym. Od przybycia do połowy 2015 roku, bywała na spacerach sporadycznie. Od września 2015 roku Figa zaczęła wychodzić na nie regularnie i bardzo jej to odpowiada. W lesie suczka czuje się świetnie! Spaceruje jakby robiła to od lat. Nie zwraca uwagi na inne psy, tylko poznaje okolice. Nieraz trzeba zwolnić kroku, bo Figa lubi obwąchać każdy krzak.
W schronisku Figa mieszka „na luzie”, można jej nie zauważyć, często chowa się do stodoły lub przesiaduje przed jej wejściem. Jest dość skryta… dopóki nie pozna się jej bliżej. Kiedy Figa się otworzy zaczyna wariować jak szczeniak! Biega, poskakuje, zaczepia! Nieraz przewraca się na grzbiet i patrzy prosto w oczy, żeby ją głaskać.
Uwielbia smakołyki, co niestety odbiło się na jej figurze…Cóż, ma już kilka lat, w tym kilka spędzonych w schronisku. Starzeje się jak każdy z nas. Od lat czeka na swojego człowieka.
płeć: suka
ur. ok. 2009
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Marta 604 481 425
wolontariuszka Daria 602 480 703
wolontariuszka Małgośka 608 315 461 malgorzata@kundellos.pl
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: