REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sprajt, pies, 3 lata wstecz

Sprajt (ID: 1587) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:12, 25.07.2017 | Aktualizacja: 22:04, 17.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaSprajt


Gatunek: pies
ID: 1587
Imię: Sprajt
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sprajt to młody, radosny psiak. Jest nieśmiałym pieszczochem o przyjaznym usposobieniu i zniewalającym uśmiechu. Jeszcze niedawno trudno było oprzeć się wrażeniu, że spotkania z wolontariuszami w schronisku to jego pierwsze pozytywne kontakty z ludĹşmi. Dopiero w schronisku nauczył się, do czego służą szelki i smycz.

Z biegiem czasu okazało się jednak, że Sprajt pod zasłoną niepewności kryje w sobie zdumiewające pokłady energii i młodzieńczego entuzjazmu. Dzisiaj ten lękliwy wciąż piesek upomina się o bliskie kontakty ze znanymi sobie osobami, a podczas spacerów po lesie delektuje się bogactwem doznań z niekłamaną radością. Trzeba jednak pamiętać, że prawdopodobnie będzie wymagał czasu i cierpliwości w staraniach o jego poczucie bezpieczeństwa. Być może również podczas nauki podstawowych zasad życia w domu czy mieszkaniu.

Sprajt potrafi dogadać się z różnymi psami, choć z niektórymi woli zachować dystans. Obecnie dzieli boks z Kajem i Negrą, z którą to dwójką nawiązał dobre relacje. Nie mamy pojęcia, co "myśli" o kotach. Szukamy dla Sprajta cierpliwych i wyrozumiałych opiekunów, którzy podarują mu szczęśliwe życie w swojej rodzinie.
płeć: pies
ur. ok 2014
wielkość: mały/ średni
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: