REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Guzik, pies, 2 lata wstecz

Guzik (ID: 1523) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:00, 07.05.2017 | Aktualizacja: 21:05, 07.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaGuzik


Gatunek: pies
ID: 1523
Imię: Guzik
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dotrzymaj kroku GUZIKOWI - bo czarne psy nie przynoszą pecha! :)
Nie dajcie się zwieść jego niepozornej aparycji! Ten psiak wie, jak zawrócić w głowie.

Ma nietuzinkowy wygląd, trzeba mu to przyznać. Jego podłużny tułów i krótkie łapki wyróżniają go wśród reszty towarzyszy. Guzik to jamnik w typie XXL. ;)

Jest młodzieńcem ufnym i przyjaĹşnie nastawionym do ludzi. Każdego gościa wita merdaniem ogona. Spaceruje z wielką ochotą, zafascynowany leśnymi zapachami, jednak gdy trzeba potrafi skupić też uwagę na człowieku. Emanuje radością i zaraża swym optymizmem do życia. :) Taki wesołek do pokochania. Z innymi samcami, jeśli wykazują przyjazne zamiary, jest w stanie się dogadać, jednak pewnie wolałby zamieszkać w domu w towarzystwie suczki/ek.

Współpraca i kontakt z człowiekiem sprawiają Guzikowi olbrzymią frajdę. Psiak chętnie uczy się podstawowych komend, ponadto z powodzeniem opanował jazdę samochodem. Guzik poradzi sobie także z nauką zachowania czystości w domu.

Nowe, nieznane sytuacje nieco go onieśmielają, ale u boku zaufanego opiekuna (obowiązkowo wyposażonego w garść smakołyków ;)) szybko się w nich odnajduje.

Biorąc pod uwagę jego budowę ciała, zalecamy, by w przyszłym domu nie było zbyt wiele schodów do pokonania, a mieszkanie miało zapewnioną windę.

płeć: samiec
ur. ok. 2015
wielkość: średni
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 698 307 526
wolontariuszka Jagoda 602 851 784


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: