REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Elza, suka, 13 lat wstecz

Elza (ID: 1521) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:21, 05.05.2017 | Aktualizacja: 23:12, 01.09.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaElza


Gatunek: pies
ID: 1521
Imię: Elza
Płeć: suczka
Wiek: 13 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Był listopad roku 2008. Właśnie wtedy trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt kolejny śliczny ale niechciany szczeniak. To była ELZA. I do dzisiaj jest niechcianym bezdomnym psem. Przez lata trudno było ją dostrzec, bo unikała ludzkiego wzroku. Wolontariuszy jedynie podglądała schowana w kąciku między budą a murem. Z czasem zaczęła coraz częściej wyglądać na świat. A to po smakołyka, a to poszczekać na psy. Bo wobec psów, szczególnie tych po drugiej stronie krat jest niezwykle śmiała. Czego nadal nie można powiedzieć o jej relacjach z ludĹşmi. Wciąż jest nieufna. Na szczęście psie rarytasy czynią cuda i nawet Elzę ostatnio udaje się głaskać.
Elza mieszka w sektorze B. Dzieli boks z Wolfem - jak ona - wychowanym w schronisku. Codzienną monotonię sami sobie urozmaicają wszczynając niekoniecznie serdeczne dyskusje z innymi psami. Ale wystarczy zorganizować im zabawy węchowe albo zajęcia mentalne, koniecznie smakowicie nagradzane, żeby obudzić w nich dziecięcy entuzjazm i ciekawość :) Do czego zachęcamy każdego, kto chciałby poznać piękną Elzę :)
płeć: sunia
ur. w 2008 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak
kontakt:
wolontariuszka Ania: 698 307 526, clio255@wp.pl
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: