REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mia, suka, 6 lat wstecz

Mia (ID: 1517) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:52, 04.05.2017 | Aktualizacja: 21:06, 05.10.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaMia


Gatunek: pies
ID: 1517
Imię: Mia
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
MIA - kto ja zgubił?

Jedni wracają z wycieczek z pamiątkami, a inni ze zwierzętami- tak to jest jak wolontariusz za bardzo się rozgląda 😉 Porządki majówkowe? Czy może zaginięcie? (ogłoszenia przeszukane, do tej pory nikt nie szuka tej pchły). Psica miała obróżkę (czipa brak), mała miała też farta- kiedy ją zobaczyłam akurat przebiegała pomiędzy jednym tirem, a drugim. Okolica nieciekawa- droga wojewódzka, jedna karczma ze stacją benzynową, lasy, pola i w oddali kilka domów. Po rozpytaniu pracowników ze stacji benzynowej okazało się, że w sezonie letnim już kilkakrotnie ludzie wyrzucali z samochodów psy.
Zachowuje czystość w domu, nie ma problemu z kotami, pakuje się na kolana i do łóżka, prawie idealna... ma lęk separacyjny nad którym popracujemy. Mia została oceniona na około 5-6 lat, to mikrus ważący 5 kilo 🙂 Jest już zaczipowana, zaszczepiona, zabezpieczona przeciwko kleszczom i odrobaczona. W przyszłym tygodniu sunia będzie miała badania krwi, zabieg kastracji połączony z usunięciem przepukliny pachwinowej.
płeć - suczka
ur. 2011/2012
wielkość mała (5,8 kg)
kastracja - nie
Kontakt w sprawie adopcji:
Klaudia 516 703 748
Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: