REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Marco, pies, 3 lata wstecz

Marco (ID: 1502) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:58, 26.04.2017 | Aktualizacja: 22:24, 07.05.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaMarco


Gatunek: pies
ID: 1502
Imię: Marco
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Marco, jak przystało na swoje imię jest pieskiem ciekawskim, odważnym- wszędzie go pełno! Łasi się do odwiedzjących boks ludzi, jest bardzo przyjacielski. Jego małe gabaryty (ok 8 kg) sprzyjają przytulaniu na kolanach, gdzie Marco chętnie się pcha
Grzecznie chodzi na smyczy i nie ciągnie, podejrzewamy, że kiedyś musiał mieć dom... Malutki Marco będzie wspaniałym towarzyszem również dla ludzi mniej aktywnych.
Płeć: pies
Wiek: młody
Kastracja: brak
Wielkość: mały
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuzanna 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: