REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Berta, suka, 14 lat wstecz

Berta (ID: 1478) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:05, 04.04.2017 | Aktualizacja: 23:25, 01.09.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaBerta


Gatunek: pies
ID: 1478
Imię: Berta
Płeć: suczka
Wiek: 14 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jak to mawiał kiedyś jeden z wolontariuszy: życie dotychczas miała "do bani". Pasmo smutków, lęków, frustracji... A my marzymy o Lepszym Ĺťyciu dla Berty. Czy to możliwe? Jasne! Choć niełatwe, bo Berta to suczka pełna lęków. Niezastąpione zrozumienie, cierpliwość, czas i pokora mogą być magiczną dróżką, po której pewnego dnia Berta przyniesie nam swoją ciekawość, ufność. Najbliższymi jej istotami dotychczas były psy, z którymi przyszło jej dzielić wspólną przestrzeń schroniskowych boksów. Bardzo Ĺşle znosiła chwile, gdy zostawała sama podczas spaceru współlokatora. Obecnie mieszka z Cypiskiem, który nie opuszcza Berty. Tak jak Berta, również on nie chadza na spacery. Musimy jednak przyznać, że suczka robi maleńkie postępy w nauce. Pozwala na założenie szelek, przypięcie smyczy i potrafi zdobyć się na odwagę, by wyjść za furtkę schroniska :) Do dalszych wycieczek jeszcze nie nabrała odwagi. Ale warto z Bertą kontynuować naukę! Naprawdę warto!
Berta trafiła do schroniska we wrześniu 2008r. Miewała różnych współlokatorów. Ale wydaje się, że nigdy nie zaznała autentycznego poczucia bezpieczeństwa. Chcesz odmienić los Berty? Skontaktuj się z wolontariuszami.
kontakt wolontariuszka
Ania: clio255@wp.pl/ 698 307 526
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl
płeć: sunia
wielkość: średnia
ur. ok. 2007 r.
kastracja: tak


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: