REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Opel (piesek)


Mleczko (piesek)


Drops (piesek)


Giga (suczka)


Jumbo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dzikus, pies, 10 lat wstecz

Dzikus (ID: 1467) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:38, 27.03.2017 | Aktualizacja: 22:45, 10.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaDzikus


Gatunek: pies
ID: 1467
Imię: Dzikus
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
DZIKUS. Skąd takie imię!? Może wtedy, gdy wpisywano je do jego książeczki, to był zwykły przypadek. A może autentycznie był nieufnym wycofanym dzikuskiem od początku? Trafił za szary mur przy Strużańskiej 15 w roku 2007 jako szczenię. Wychował się wśród bezdomnych psów. Bliski kontakt z człowiekiem był mu w nie tylko obcy, ale budził jego lęk. Na szczęście wolontariusze od lat przynosili mu "eliksir dla nieufnych psów": czas, cierpliwość, zrozumienie i szacunek dla życia. Dzisiaj cieszą nas nie tylko smakołyki brane z ręki...
Dzisiaj to Dzikus cieszy się spacerami po lesie! Tak, tak. Pozwala na założenie szelek, przypięcie linki i drepcze do lasu! :) Ba! Lubi głaskanie i nie straszny mu już bliski kontakt z ludźmi, którym ufa. Teraz dojrzewa w nas kolejne marzenie: adopcja Dzikusa. Mamy jednak świadomość, że każda zmiana w jego życiu może być dla Dzikusa wyzwaniem a tym samym - pewnym wyzwaniem dla przyszłego opiekuna. Dlatego wskazana jest pewna znajomość psiej psychiki i sporo cierpliwości. Polecamy również kontakt z behawiorystą. Dzikus prawdopodobnie najlepiej czułby się w domu z możliwością korzystania z ogrodu. Wydaje się, że oparciem dla niego w nowym miejscu może być suczka rezydentka.
Każdego, kto chciałby poznać Dzikusa, zapraszamy do nawiązania kontaktu z wolontariuszami, którzy znają tego niezwykłego psa! :)
płeć: pies
ur. w 2007 r.
wielkość: duży
kastracja: nie
kontakt:
wolontariuszka Ania: clio255@wp.pl / 698 307 526
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: