REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Malutka, suka, 8 lat wstecz

Malutka (ID: 1466) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:05, 22.03.2017 | Aktualizacja: 20:23, 08.03.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaMalutka


Gatunek: pies
ID: 1466
Imię: Malutka
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Malutka
Wbrew temu jak ma na imię, wcale nie jest taka malutka - jest średniej wielkości pieskiem, do kolan. Kiedy sunia trafiła do schroniska, na początku 2016 roku, była tak przerażona, że wielu stałych bywalców nie wiedziała o jej istnieniu. Chowała się za budę i wciskała w ciemne kąty boksu, niczym dzikie zwierzę. Można było odnieść wrażenie, że nie będzie dla niej nadziei... Jednak od tego czasu sunia zrobiła wielki progres. Nadal nie należy do "pieszczochów", ale na widok znajomych osób, delikatnie merda ogonkiem i chętnie bierze smakołyki. Sunia pozwala się już ubrać w szelki i od początku tego roku jeszcze nieśmiało, ale wychodzi na spacery do lasu. Wierzymy, że Malutka znajdzie dom i dzięki cierpliwym i doświadczonym ludziom już niedługo pozna co to zaufanie, miłość i pieszczoty.
Płeć: suka
wiek: ok 8 lat
kastracja: b.d.
wielkość: średni
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: