REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Carisma vel Saba , suka, 3 lata wstecz

Carisma vel Saba (ID: 1463) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:59, 19.03.2017 | Aktualizacja: 21:13, 26.03.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaCarisma vel Saba


Gatunek: pies
ID: 1463
Imię: Carisma vel Saba
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Carisma vel Saba po nieudanej adopcji wróciła ze swoim towarzyszem do schroniska. Powodem oddania psów było przeprowadzenie się ludzi z domu do mieszkania. Przytłoczona sytuacją powrotu, suczka wtula się w kraty boksu i czeka z utęsknieniem na człowieka. Jest piękną, młodą i dużą dziewczynką, uwielbiającą głaski i mizianki. Z psem, z którym dzieli boks dogaduje się wzorowo.
Ze względu na gabaryty naszej pięknej damy najlepszy byłby dom z ogrodem, ale przy odpowiedniej dawce ruchu nie pogardzi też mieszkaniem.
płeć: suka
ur. ok. 2014
wielkość: duża
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Dorota 506 711 157,
Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: