REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mleczko (piesek)


Giga (suczka)


Drops (piesek)


Opel (piesek)


Jumbo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bingo, pies, 1 rok wstecz

Bingo (ID: 1461) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:23, 16.03.2017 | Aktualizacja: 09:17, 06.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaBingo


Gatunek: pies
ID: 1461
Imię: Bingo
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
BINGO vet TOFINEK Bingo jest młodym około rocznym pieskiem w typie boksera, najprawdopodobniej z pseudo hodowli. Oddany do schroniska z widocznymi wadami wzroku oraz bardzo powiększoną gałką oczną. Piesek się zepsuł więc trzeba się pozbyć problemu, tak zapewne pomyślał i zrobił człowiek, u którego mieszkał Bingo (imię nadane przez wolontariuszy, bo ani książeczki ani informacji o stanie zdrowia Pan nie przekazał). Wizyta u okulisty potwierdziła, że Bingo nie widzi :( Jaskra, która nie była leczona, spowodowała uszkodzenie wzroku, do tego podnoszące się ciśnienie w oku lewym spowodowało znaczne powiększenie gałki, która jak najszybciej musi być amputowana.
Bingo z powodu nie radzenia sobie w schronisku został zabrany do domu tymczasowego. Jest psem domowym, kocha wszystko i wszystkich: dorosłych, dzieci, koty i inne pieski (a najbardziej suczki! dlatego też od razu chłopaka wykastrujemy :) Przed zabiegiem usunięcia gałki ocznej musimy chłopaka przebadać w kierunku innych chorób, zbadamy krew, zrobimy USG oraz Echo serca z powodu chrapania i bezdechów.
Potrzebujemy pomocy w zbieraniu funduszy na operację i leczenie. Wpłaty: Stowarzyszenie Wolontariuszy Kundellos
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Magda 501 504 699
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: