REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Nutka (suczka)


Ama (suczka)


Brązer (piesek)


Luisia (suczka)


Szogun (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Boksio, pies, 11 lat wstecz

Boksio (ID: 1456) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:29, 12.03.2017 | Aktualizacja: 23:12, 03.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaBoksio


Gatunek: pies
ID: 1456
Imię: Boksio
Płeć: piesek
Wiek: 11 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
BOKSIO pilnie szuka DS/DT!

Boksio bardzo pilnie szuka domu stałego lub dożywotniego tymczasowego (pokrywamy koszty leczenia). Psiak trafił do schroniska w lutym 2017. Niestety, w jego płucach wykryto nieoperacyjny nowotwór. Psiak ma już około 11 lat, więc na pewno w trakcie pobytu w schronisku nie wchodzi w grę też chemioterapia (w przypadku domu i dobrego samopoczucia ta kwestia jest do rozważenia). Boksio na razie czuje się dobrze (oby jak najdłużej).
Pilnie szukamy kogoś, kto da mu wspaniały dar, jakim jest ciepły dom i miłość człowieka w ostatnich chwilach życia. Nie chcemy żeby umierał w schronisku :(
Boksio uwielbia ludzi, na pewno miał kiedyś opiekuna. Stara się zachowywać czystość w boksie. Boksio nie akceptuje innych psów, być może zaakceptowałby małego lub bardzo spokojnego psa/sukę, ale konieczny jest spacer zapoznawczy.
Kontakt w sprawie adopcji/domu tymczasowego:
wolontariuszka Daria 501 445 885,
Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: