REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Ama (suczka)


Szogun (piesek)


Luisia (suczka)


Brązer (piesek)


Nutka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Wastan, pies, 3 lata wstecz

Wastan (ID: 1451) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:05, 06.03.2017 | Aktualizacja: 20:49, 30.08.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaWastan


Gatunek: pies
ID: 1451
Imię: Wastan
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
WASTAN szuka domu!

Przestawiamy Wam Wastana. To około 4-letni, wesoły pies. W sobotę przywitał nas piskiem i błaganiem o pomoc. Pojechaliśmy do lecznicy. Okazało się, że ma bolesny kręgosłup. Zostało zrobione rtg. Wynik bardzo nas zaskoczył i zmartwił: między Th10-Th11 i Th11-Th12 zaawansowane zwyrodnienia, 12-13 przewężenie i zwapnienia krążka międzykręgowego. Wastan dostał leki i bezwględny nakaz ograniczenia ruchu, W schroniskowych warunkach, przy mieszkaniu w budzie jego leczenie nie będzie miało zadowalających efektów :(
Pilnie szukamy Wastanowi domu tymczasowego (lub oczywiście stałego).
Kontakt: 512 237 880, 501 445 885
Wastan to młody, wesoły psiak. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Raczej dogaduje się z innymi psami, chociaż koniecznie musi poznać ewentualnego psiego współlokatora przed adopcją. Ze względu na energię nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Wastan ze względu na charakter nie nadaje się na psa stróżującego. Szuka domu, w którym będzie miał stały kontakt z człowiekiem.
płeć: pies
ur. ok. 2014?
wielkość: duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: