REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Luisia (suczka)


Nutka (suczka)


Szogun (piesek)


Brązer (piesek)


Ama (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Cypisek, pies, 4 lata wstecz

Cypisek (ID: 1447) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:09, 20.02.2017 | Aktualizacja: 18:44, 21.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaCypisek


Gatunek: pies
ID: 1447
Imię: Cypisek
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
CYPISEK

Terierowaty, radosny piesek sięgający do połowy łydki, który trafił do schroniska w Józefowie w listopadzie 2016 r. Pomimo kilku białych włosków na pyszczku, oceniany na ok. 4 lata.
Wydaje się, że Cypis jest spragniony kontaktu z człowiekiem, lubi głaskanie i wszelkie zabawy, jednak nie można przestraszyć za bardzo go osaczając, wtedy wyraźnie komunikuje powarkiwaniem, że mu się to nie podoba.
Podczas spacerów grzecznie chodzi na smyczy. Uwielbia obwąchiwanie wszystkiego wokół. Akceptuje inne spokojne psy, z niektórymi lubi się bawić. Przypuszczamy, że psiak mógłby zamieszkać zarówno w domu z zabezpieczonym szczelnie przed ucieczką ogrodem, ja i w mieszkaniu (nawet małym). Najważniejsze, żeby miał przy sobie swojego człowieka.
Cypisek mieszka w schroniskowych „zerówkach” i tam go można odwiedzać.
płeć: pies
ur. 2013-2014 (?)
wielkość: średni
kastracja: nie
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka: 504 720 956
wolontariuszka Ola: 605 336 010


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: