REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tina (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Filipek, pies, 11 miesięcy wstecz

Filipek (ID: 1429) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:14, 06.02.2017 | Aktualizacja: 20:13, 22.03.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaFilipek


Gatunek: pies
ID: 1429
Imię: Filipek
Płeć: piesek
Wiek: 11 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Filipek vel Niko w typie jamnika szuka domu:)

Młodziutki wesoły pies. Filipek może mieć około 9-11 miesięcy. Jak na podrostka przystało jest energiczny, ruchliwy i skory do zabawy. PrzyjaĹşnie nastawiony do ludzi, lubi kontakt z człowiekiem i potrafi dopominać się o pieszczoty. Dogaduje się z psami stara się unikać konfliktów. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerze jest czujny, bardzo interesuje się innymi psami, ale większych się boi i nie chce iść dalej.
Filipek został kilka tygodni temu adoptowany, niestety jeden z kotów rezydentów regularnie atakuje psa, tak że obecni właściciele są zmuszeni znaleĹşć dla Niko nowy, kochający dom. Z opisu właścicieli: „Niko jest psiakiem rozmiarów dużego kota (7 kilo żywej wagi , około rocznym, wesołym i uroczym W pozycji „rasa” ma wpisane „mix jamnika”, ale duszę ma labradora Jak na młodego psiaka przystało, jest energiczny, chętny do zabawy i radosny. Zna zasady panujące w domu, dzielnie znosi nasz pobyt w pracy”.
Szukamy mu odpowiedzialnego domu który będzie mógł poświęcić czas by wychować należycie Filipka i otoczyć go miłością.
Kontakt w sprawie adopcji :
Wolontariuszka Paulina: 510 318 643
Wolontariuszka Ewa 510 440 907

Płeć: pies
Wielkość: mały (waga 7 kg)
Kastracja: nie


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: