REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Orlen, pies, 6 lat wstecz

Orlen (ID: 1420) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 20:43, 02.02.2017 | Aktualizacja: 19:53, 30.10.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaOrlen


Gatunek: pies
ID: 1420
Imię: Orlen
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Jest bardzo łagodny i spokojny, lecz jednocześnie na swój psi sposób asertywny - potrafi zasygnalizować, gdy nie odnajduje się w jakiejś niekomfortowej sytuacji. Z niecierpliwością wyczekuje spacerów, a gdy już wyjdzie - pięknie chodzi na smyczy. Trzyma się blisko człowieka, nie ciągnie. To niekonfliktowy piesek. Bez problemów dogaduje się ze swoim kompanem z boksu. Najprawdopodobniej poradziłby sobie w domu z innymi psami. Ponadto grzecznie podróżuje samochodem. Ze względu na swoją budowę (krótkie łapki) najlepiej, gdyby trafił do domu bez schodów / z windą. Nie znamy jego dokładnego wieku, lecz jest to z pewnością dojrzały psiak.
Kompaktowy - jego waga nie przekracza 15 kg. Niestety coraz gorzej znosi pobyt za kratami. Ewidentnie tęskni za domem. Zawodzi, skomli, próbując zwrócić na siebie uwagę przechodzących nieopodal osób.
płeć: pies
ur. 2011?
wielkość: średni
kastracja: info wkrótce
kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Renata 694 698 017
wolontariuszka Kasia 664 716 647
wolontariuszka Jagoda 602 851 784


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: